و دلایل آشکار است. سواحل اصلی به اویختن در بازی های Anjuna باخا کولا، Candolim، Benaulim، Bogmalo، مار میرا و پائولا بانو. تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است. شما باید به گرفتن نگاهی اجمالی ساختمان امپایر استیت جزیره الیس و برادوی. قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس، تروی، Pergamon، خانه مریم، Pamukkale, جاذبه, Trabzon، کنیا، Didyma و کلیسا از انطاکیه خواهد بود. شما به هر یک از این با توجه به منافع و میل کنید. به برخی از پاپ و شل دیزنی لند پاریس است. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف.

هنگامی که وارد تیم ما او را به ناخودآگاه بود. تیم ما اداره CPR و او را به اسکله در Ao نم مائو در سرزمین اصلی منتقل. از آنجا، او به بيمارستان Krabi گفت عجله شد. CPO Weerawut شناسایی شده گردشگری به عنوان شاخص سطح برگ Xiaochang 22 از گوانگدونگ چین. ما هنگامی که پس از حدود 10 دقیقه یکی از دوستان متوجه شدم که او هنوز در حال حرکت بود که خانم لای غواصی با دوستان در جزیره مرغ گفته شد، او گفت. دوستش با عجله به او و که او بیهوشی بود، و به سرعت هشدار رهبر گروه تور، او گفت. تیم تور پاسخ، و به سرعت او را از آب کشیده و عجولانه او را به جزیره Poda که نزدیک است و جایی که تیم پزشکی مستقر است. وی افزود: تیم ما تا او را از آنجا برداشت. خانم لای در بیمارستان Krabi اغماء باقی می ماند، CPO Weerawut گزارش شده است.

Http://www.thephuketnews.com/chinese-tourist-comatose-after-near-drowning-on-krabi-snorkelling-tour-59329.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به عنوان مثال، در همان گوشه فریبکار مغرور است که آخرین فیلم آمریکایی است پیدا کنید و در آن محل فروشگاه پیدا کنید فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. والت شبه معبد بودا زمرد کشور شناخته شده برای آن مهمان نوازی گرم دریایی زندگی شب تب، خرید، معابد بودایی به چراغ سرخ ولسوالی، ماساژ pallors و فعالیت های ورزشی پرماجرا می دانستند. بهترین مکان برای honeymooners است. عجیب و غریب ترین مکان در جهان لزوما ترین گران، هستند که ما را از لیست بالا می توانید ببینید. وجود دارد چندین مکان از جاذبه اینجا، مانند 'بالا سنگ' شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در میدان راکفلر، از جایی که شما مشاهده دیدنی این شهر می، کامل اندازه اسکلت دایناسور واقعی نمایش داده شده در نیویورک جدید – موزه تاریخ طبیعی شهر آتش موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو پشت صحنه بروید و مجموعه را مشاهده کنید که در آن عمل صورت می گیرد. اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است. بله، آن را به همه اطراف، شلوغ محدود است و خورشید نیز ممکن است بیش از حد گرم برای راحتی اما مایا خلیج زیبایی های طبیعی نزدیک یکی می تواند به تجربه عشق در sight―as اول زمانی که شما به اندازه کافی آیةالله به چشم پوشی از افراط در اطراف شما جریان است.