ادامه مطلب... هیچ هزینه پنهان - قیمت شامل مالیات و خدمات اگر نمی خواهید اقامت با تمام آخرین اخبار ما به روز شده لطفا آدرس ایمیل خود را اینجا بنویسید. جزیره جیمز باند توسط کرجی با تور قایق رانی یک کرجی چانگ خلیج سدیم است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. قایقرانی – هر چند باتلاق حرا رمز و راز اطراف غار خدا Na هواپیمای بی موتوری پرواز. این سفر ارائه می دهد برای دیدن همه چیز مربوط به Phang آنگا خلیج; جیمز باند جزیره، جزیره هنگ توسط Canoeing، تاريخي از مردم محلی و سنتی گفته موزه... چیزی جزایر و تورهای فی مقاصد برای گشت و گذار و غواصی روز سفر speedboats مدرن می تواند پوشش مسافت های طولانی تر در زمان کوتاه از قایق های معمولی بزرگتر است. ادامه مطلب... اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را.

خارجی بود فک خود را فقط به آمار زمین پس از دیدن این? بله است Airbnb, و بله, آن issogorgeous. حسن نیت ارائه میدهد 2. ناهار خوری سالا و استخر Airbnb'sopen ناهار خوری سالا مشرف استخر و خلیج آنگا gorgeousPhang و تشکل های manyrock آن چیزی خط ساحلی جنوب شرق آسیا معروف است. حسن نیت ارائه میدهد 3. مجموعه اتاق خواب استاد "سوئیت اتاق خواب استاد" در Airbnb ویژگی استخر خصوصی غوطه در اتاق. ما در حال به فروش می رسد. 4 حسن نیت ارائه میدهد. استاد حمام در سراسر راه از استخر شیرجه رفتن حمام استاد که خیساندن وان بزرگ است. مناسب برای استراحت کردن بعد از یک روز طولانی استراحت در ساحل راست 5 حسن نیت ارائه میدهد. اتاق خواب یکی دیگر از اتاق خواب 10 در رفت و آمد مکرر مانند اجاره. ما کاملا خودمان گرفتن دنج در اینجا ببینید. 6 حسن نیت ارائه میدهد.

Http://www.instyle.com/lifestyle/home-decorating/home-tours/aaron-paul-wife-airbnb-thailand شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما می توانید سعی کنید غواصی و زیر آبی بالای صخره های مرجانی زیبا یا کشف جزایر در کایاک یا کشتی. ما خیره کننده مشاهده گشت و گذار در طول مسیر، به کشف اسرار جلوگیری... هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در hAtel خود را ارائه. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد. (لا) وگاس به سبک تایلندی فرهنگی نشان می دهد که می تواند همراه با شام بوفه و صندلی ردیف جلو. 6-ما فهرست کامل ترین فعالیت و چیزهایی به انجام در پوکت در طول تعطیلات خود را در دسترس هر نقطه, تورهای ot انتخاب گسترده ای مانند غواصی، ماهیگیری، غواصی، تورهای قایق سرعت، دریا قایقرانی خدمات انتقال به مقصد محبوب ترین مانند فی جزیره، چیزی جزیره Krabi, مایا جزیره مرجانی جزیره کخ تایلندی نوامبر جزیره کخ لانا گرفتن سرعت قایق تور به چانگ Na پارک ملی خلیج و جزیره Phi هستند محبوب ترین چیز برای انجام انطباق است پوکت. یک hotels2Thailand دیگر خوب است اما باید همه چیز... "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را.