زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. این مخلوط شن و خورشید دریا و طبیعت روشن آب و ماهی و ریف مرجانی و ساحل است... پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. بسیاری از نقاط زیبا اطراف جزیره ص وجود دارد; که توریستی آنها... دیده هرگز غواصی & غواصی غواصی روز سفر و سفر روز غواصی برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به جزایر فی & ویلا گاو کوهان دار. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. جای بسیار خوبی برای استراحت در ساحل, رفتن برای شنا و یا سر از به آب برای غواصی بیشتر! شما می توانید حتی هاپ در فیل و بازحمت حرکت کردن را از طریق جنگل. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است.

اسکات دان (020 8682 5400؛ scottdunn.com). سازمان دیده بان | لوکس ترین ماه عسل مقصد در جنوب شرق آسیا 03:09 9. بکر فیلیپین معرفی پارسال جدید خطوط هوایی فیلیپین مستقیم پرواز از لندن به مانیل ساخته شده است این گمنام اما بخش فرهنگ غنی جهان بسیار قابل دسترس بیشتر. و از پایتخت فیلیپین هاپ کوتاه در یک هواپیمای نور به شکل دشنه Palawan، مسلما جهان زیباترین جزیره است. کشف چشم انداز ژوراسیک مانند شگرف، رودخانه ها و لاگون پنهان و ماهیگیری دوستانه روستاها و ماراتن طولانی الماس سفید سواحل و سطح زندگی دریایی در 9 روز فیلیپین جزیره گریز هوشمندانه قرار داده با هم توسط سفر بی باک در زیر زمین. از جمله از 1,422، اسکان، وعده های غذایی و فعالیت های برخی از. مانع پرواز. حرکت بین دسامبر سال 2016 و دسامبر سال 2018. سفر بی باک (5111 ۵۷۹۳ 274; intrepidtravel.com). یدلایمخیرات 2016 نوامبر 14 در 7:08 pm PST 10.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/tours/ways-to-savour-south-east-asia-tours/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کرابی یکی از استانهای زیبا ترین دریای آندامان در جنوب تایلند است. این شامل چنین مکان قابل توجه به عنوان خلیج مایا فیلم ساحل, و همچنین وایکینگ غار و میمون ساحل مشهور ساخته شده است. یک hotels2Thailand دیگر خوب است اما همه چیز باید... چیزی صفحه ▾ تور جزایر سفرنامه چیزی جزایر تور برنامه سفر به اطمینان از بهترین روز ممکن است و برای انجام بهترین برای جلوگیری از جمعیت – برنامه سفر تور جزایر ما چیزی در سنگ تنظیم نشده است. • برای مهمانان از خان لا 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خصوصی اسکله در خان لا • برای مهمانان از پوکت 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به پناهگاه قایق بادبانی بسته به گناه سارا پل برای زمان حمل و نقل زمینی کمتر است. 07:30 صبح حرکت به جزایر چیزی توسط کرجی ورود 09:00 صبح در پارک ملی جزایر غواصی 2 - 3 بار با هم دقیقه بازدید از جزایر و سواحل پارک ملی خلیج در پیک نیک رفتن، اردک دونالد ناهار در ساحل غذا تایلندی راه رفتن به نمای سنگ قایقرانی چند نقطه 04:30 بعد از ظهر چیزی ورود خان لا اسکله، انتقال به هتل 04:30 بعد از ظهر ورود به پناهگاه پوکت قایق بادبانی ، انتقال به هتل شما می خواهم به کتاب خط? اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. جزیره چیزی جاذبه های توریستی کلاس جهان است.