اکثر توریست می گویند آنها هرگز احساس خوب هزینه های بسیار. بعضی جاها باید در سواحل شرق نوع رقص نشاط اور، تحرکاتی و سس فلفلی تاباسکو هستند. این مقصد کاوش شده است و چیز جدیدی به این ترتیب اینجا از اواخر سال آمده است. مقصد توریستی معروف است و بنابراین می توانید کمی شلوغ. جاذبه اصلی سراب آتشفشان مصنوعی است. ✤ ریو تمام سوئیت هتل و کازینو مجتمع انبار شراب بزرگ است. شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان در حالی که این ممکن است به عنوان به عنوان پوکت شلوغ منظره زیبایی جاذبه قطعی برای گردشگران است. ✤ از آن مساحت 135.86 مایل مربع، تنها 0.05 مایل مربع 0.03% آب است. ✤ نظریات، فحشا است نه قانونی در وگاس. ✤ لا وگاس است خواهر 6 شهرستانها: آنسون کره جنوبی شهر ججو کره جنوبی چین، Huludao پوکت تایلند آنجلس شهر فیلیپین و ترکیه Pamukkale.

بازار Sindhu اول با افزایش ترافیک 242 درصد، پس از ساحل Nacpan در ال Nido، فیلیپین، در ثانیه با 218 درصد قرار می گیرد. مشاورین آسیا و اقیانوسیه مدیر مخابرات جانیس لی نیش یادداشت که شاخص ترکیبی متنوع از سایت و فعالیت در آسیای جنوب شرقی است که در حال رشد با مسافران بیشتر حرکت در اطراف منطقه را نشان میدهد. (mra/kes) زیر جاذبه بالا 10 نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین هستند: 1. Sindhu بازار بالی اندونزی - 242 درصد گردشگران عضویت می توانید طلوع آفتاب تور دوچرخه سواری در Sanur برای S 76 $ (ایالات متحده $54) هر فرد و مغازه در بازار Sindhu تولید فروش محلی لذت، تازه و سوغاتی. 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین - 218 درصد به عنوان 2 ساحل بهترین در این سال جوایز انتخاب مسافران توسط مشاورین، حملات Nacpan ساحل به ساحل توریستی کمتر آن مناسب تر برای کسانی که به دنبال آرامش و انزوا. 3. رنگ Nguyen خیابان شهر هوشی مین، ویتنام - 181 درصد فقط در طول شب باز، Ngyuyen رنگ خیابان در دسترس تنها برای عبور و مرور در آن گردشگران می توانید پیاده روی خیابانی غذا تور با راهنمای محلی برای لذت بردن از نمایشگاه راهپیمایی، موسیقی، رقص پیوستن و آشپزی. 4. چيتي موزه هنر شهر Antipolo فیلیپین - 149 درصد مشاورین کاربران باید نام این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است. 6. Bua قیش آبشارها یا نم سی چت Phu چیانگ مای تایلند - 137 درصد متقاضیان ماجراجویی وبلاگ خط بیش از پنج کیلومتر از طریق جنگل سه پل آسمان و دو rappel descents توصیف زیبایی Bua قیش آبشارها و نمایش هوایی جنگل اطراف همه در S 165 $ هر نفر می توانید.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فرانسه می تواند در میان زیبا ترین کشورهای جهان محسوب می شود. این محل در باشد اگر شما به دنبال زمان آرام است. هتل استخر سرپوشیده و در فضای باز و همچنین به عنوان جکوزی است. برای برخی، سوار قایق پایین رودخانه کلرادو در دره سنگ قرمز می تواند تجربه واقعا مسحور. Máncora جواهر در خط ساحلی پرو است. لیست می توانید بروید و در، برای مقاصد تابستان در اسپانیا. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. از این رو، با توجه به زیر هستند، نظر من می شود، سواحل بالا 10 در جهان. 10. Kalalau دنباله آخرین توقف ساحل Kalalau ساحل یک مایل طولانی منزوی با زیبایی خیره کننده است. قابل توجه آنهایی که چند Negombo Kosgoda Tangalle Wadduwa سر ساندرا Unawatuna خلیج Arugam و ماریسا است.