The.easons متفاوت از ساحل به ساحل بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. بیشتر بدانید. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. سعی کنید برای فوق العاده تازه-تسکین دهنده عطش، شیر نارگیل مستقیما از پوسته میوه می لرزد و آب میوه تازه از بازار و رستوران ها - که بسیاری از تمام میوه های گرمسیری تایلند به طور گسترده ای در دسترس هستند. در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم.

جزایر برای برچسب قیمت بالا شناخته می شوند اما جت آبی پرواز یک طرفه از نیویورک به پراویدنشیالز زیر 300 $ است. استراحتگاه های عمده در تورکس و کایکوس بیش از 600 دلار گران دارد شب تا انتخاب برای هتل های کمتر شناخته شده با هزينه سراسر $125. در شب سال نو، بازدید از کافه فلامینگو را در اتش در ساحل به همراه غذاهای محلی، موسیقی و نمایش آتش بازی. مرتبط با: 9 جزیره بودجه دوستانه Getaways 6. ونکوور، کانادا لذت ببرید نرخ مطلوب و سرزمین عجایب زمستانی شهری این فصل تعطیلات. پرواز از سواحل غرب به خصوص مقرون به صرفه هستند. پرواز از لس آنجلس برای تنها بیش از $300 دور سفر و یا از سیاتل برای 230 $. شما می توانید اتاق برای به عنوان کم $83 یک شب در Kayak.com یا 40 دلار در Airbnb. شهر میزبان جشن سال نو عظیم با کامیون مواد غذایی، سرگرمی و موسیقی زنده در فرود Burrard و ذغال سنگ بندرگاه. وجود دارد برای شمارش معکوس نیمه شب جشن و نمایش آتش بازی در بارانداز.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Family.raditions است عمیقا احترام در کشور و Thais میل طبیعی با کودکان است. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از با عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. بازار شناور معروف است که در آن کالا كه هستند و از طولانی دم قایق به فروش می رسد. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند. با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده.