اولا فی نداشته است چیزی برای انجام با پوکت. می بینید تمام راه را تا لی فی بونسای روستا و لو آلوم خلیج. این سفرها سرگرم کننده و آرامش بخش، و ارائه شده توسط چندین اپراتور تور در فی دان. لیست می توانید بروید و در، برای مقاصد تابستان در اسپانیا. من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. سپس یکی از بزرگترین موزه جهان، موزه لوور وجود دارد. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت و تنوع فرهنگ و سنت لذت ببرید. برای برخی از خاطرات واقعا هیجان انگیز می بینید. 20 صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی بیشتر عجیب و غریب و بسیار لذت بخش نقاط جهان به کشور شده است. لا وگاس پایتخت جهان شناخته می شود و به همه در سراسر جهان برای خود قانونی قمار و قمار شناخته شده است.

دیگر جزایر تایلند از پوکت به کوه تائو، گاهی اوقات می تواند با 30 میلیون بازدید کننده بین المللی است که تایلند هر سال آمار تاخت و تاز کردن احساس اما هر چند شناخته شده توسط سرزمین اصلی Thais, خارجی ها 171,498 تنها به شناخته شده, کم جمعیت Trang جزایر می آیند. پراکندگی حدود 44 جزایر جنوب Thailands عمدتا مسلمان غرب سواحل که شهرت برای بودن مانند تایلند قدیمی: تجربه جزیره های کلاسیک اما بدون Mooners کامل boozed به بالا و میله های دخترانه سست یا بازار اصطبل فروش تی شرت Singha. سرعت آهسته تر است. قیمت به طور کلی پایین تر هستند. انگار فقدان قابل توجه بزرگ زنجیره هتل ها و استراحتگاه. چه فکر می کنید، در عوض، مقدار زیادی از سواحل زیبا، جنگل و گرم، است کریستالی اقیانوس به کاوش. و گاهی مایل. همانطور که ما هیئت مدیره گردشگری به جزیره از اسکله Pakmeng هیئت مدیره Trang جزایر بسیار آرام هستند نسبت به کوه Lanta و پوکت یا Samui، اپراتور تور Ekkachai Binwaha من در صبح روز اول من می گوید. پوکت بسیار معروف است. پس از آن می شود تعداد زیادی از گردشگران Krabi فرودگاه بین المللی است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://sea-globe.com/trang-islands/

شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. این فعالیت که شامل تا صخره نوردی و پریدن به دریا از ارتفاع 18 متر است. خب، پس سر راست به نیویورک. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان 'شهر کانال ها' یا 'شهر پل' شناخته شده است. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. وجود دارد بسیاری از کازینو و هتل های اطراف، که شما نمی خواهد هانا هر جای دیگر بروید. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. سپس شما نیاز به لذت بردن از سفر به باغ Tuileries و چپ بانک باغ لوکزامبورگ. دان فی تكیه این جزیره است.