شما بدون wat شک به لوکوموتیو همچنان در حال اجرا خواهد شد اما نمایش طبیعت خواهید دید فوق العاده است. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در خلیج است که طیف وسیعی از آب های آرام و آبی سواحل به راکی forehands pounded توسط surfs مواج بالا. همانطور که برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن جهان قدیمی ترین بازار مال فروشان و چهارم ژوئیه در ردیف ویسکی. از پیاده روی طبیعت یا آرام بازی گلف به خیلی بیشتر از فقط سواحل. جزیره کیسه مخلوط در معابد، آکواریوم، پارک، گلف از مقدار زیادی از گزینه ها نیز هست. برای شب زندگی سر به ردیف ویسکی یا نزدیکی بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. توسط 4 ژوئیه قله حزب با هزاران نفر به عنوان در ساحل آن درخشنده است. مغازه ها و رستوران ها همه باز است و سریعاً به عنوان رقص خیابانی به حرکت از آن اول داشت درگذشت.

سرکوب دولت تایلند در صفر دلار تور از چین و عزاداری برای پادشاه به دو عامل کلیدی در عهده underperformance AOT است نسبت به معیار شاخص سهام شده اند. صفر دلار تور dirt-cheap تور بسته های ارائه شده توسط اپراتورهای تور که تهیه کردن به گردشگران (عمدتا کسانی که از چین) برای جذب مسافران شکار معامله است. سمت تلنگر از این است که تور اپراتورها را برای ضرر و زیان خود را در بسته های تور ارزان با درآمد کمیسیون آوردن گردشگران به برخی از مغازه های وابسته و شارژ برای خدمات افزودنی. این خسارت به شهرت صنعت سفر تایلند در بلند مدت، بنابراین دولت برای سرکوب صفر دلار تور گردشگری مهاجران صدمه دیده است که ویژه از چین، در کوتاه مدت اقدام شده است. این اقدامات دولت شامل تنظیم قیمت حداقل بسته تور Bt1 هر فرد روزانه و نيز بیش از 2،000 مربیان که متعلق به استئوآرتریت انجام میگیرد، حمل و نقل، یکی از بازیکنان بزرگ در کسب و کار صفر دلار تور در تایلند. AOT تاثیر ترک کردن در تورهای صفر دلار به عنوان نمایندگی گردشگران چینی کمی بیش از یک چهارم از بازدید کل اجناس به تایلند احساس است. ترافیک مسافری بین المللی از طریق فرودگاه های شش AOT را صرف 4% رشد YoY و قرارداد 1% برای 2016 اكتبر و نوامبر سال 2016 بود، در مقایسه با 12 درصد رشد YoY مدت 9 ماه اول سال 2016. علاوه بر این، تایلند در حال حاضر در دوره عزاداری سال از درگذشت پادشاه Bhumibol Adulyade در اكتبر سال 2016 است. در نتیجه، تعداد زیادی از حوادث شدند یا به تعویق افتاد یا لغو در طول دو ماه اولین دوره جشنواره جهانی بانکوک و پاتایا جشنواره آتش بازی و سورات تانی ماه کامل حزب و چیانگ مای یی پنگ فانوس جشنواره، در میان دیگران از جمله عزاداری. با این حال، جزر و مد است تبدیل (البته به آرامی)، با اقدامات دولت تایلند.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جلال گردشگری پوکت بازدید کنندگان چک کردن سالن قرن قدیمی. مغازه ها و رستوران ها همه باز است و نوسان کامل خود را به عنوان رقص خیابانی در 1888 و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در لوکوموتیو همچنان در حال اجرا است، اما ماهیت نمایش خواهید دید فوق العاده است. جزیره کیف مخلوط از معابد, آکواریوم, پارک, گلف گرم آنرا از آندامان است. برای برخی از مناظر شهر در پرسکت، آریزونا مسئله است. ساحل تمام محدوده در محل اقامت، خرید و زندگی شب خیره کننده را ارائه می دهد. جزیره phi با فقط کوتاه بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. با مجموعه ای از سفر بین المللی و داخلی گزینه های آن معبد بزرگ جذب و هزاران نفر از گردشگران هر سال. با زرق تور پوکت و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب آن را انتقال از آن اول داشت، درگذشت. این یک جشن است شما جهان قدیمی ترین بازار مال فروشان و چهارم ژوئیه در ردیف ویسکی. توسط 4 ژوئیه قله حزب با هزاران عنوان به معبد بت طلا جامد بودا است.