مرادلو و دیوار دریا طراحی و ساخته شده توسط مهندسین هلندی نمونه هایی از سازه های غول پیکر در جهان و هر ذره ارزش دیدن دارد. جزیره مشهور برای استراحتگاه لوکس ورزشهای آبی و محور آن است. اگر شما این یکی را انتخاب کنید شما را در کف شیشه ای است که زیر آب زندگی جادویی را به شما نشان زندگی صبحانه خود را از قایق رانی خدمت می کردند و شما candlelit شام را یکی از جادویی ترین محیط طبیعت را ارائه کرده است. قله هرم میزبان موقعیت ثابت باریکه ای از نور که پرتو درخشان در جهان است. ✤ هتل Bellagio از لا وگاس تعداد اتاق از تعداد افراد ساکن در Bellagio، ایتالیا است. نشانه های معماری قابل توجه نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل قرن نوزدهم است. اکثر توریست می گویند آنها هرگز احساس خوب هزینه های بسیار. با متعدد جزایر، محیط پاک، هوای تازه، و خانه به مجموعه وسیعی از زندگی دریایی، بندر بلر پایتخت جزایر آندامان و نیکوبار, میان محبوب ترین جاذبه های توریستی است. با این حال، این اتفاق می افتد به تنها یک قطره در دریای تجربه های عجیب و غریب این دولت ارائه کرده است.

ما این مسائل در میان خودمان در حالی که الان بحث شده است. من رؤسای منطقه برای جمع آوری اطلاعات از مناطق خود با توجه به lawbreakers در این زمینه پنج سفارش داد. هنگامی که ما در شناسایی مجرمان و جمع آوری شواهد کافی، ما بلافاصله اقدام بر علیه آنها خواهد شد. مهم نیست که چه کسانی هستند، ماموران دولت و مقامات محلی یا اعضای مافیا. به گفته فرماندار Chokchai همه تحت قانون، قوچ باید. اگرچه ممکن است برخی از مسئولان از جمله خودم، جدید، برای همه بدانند که ما به طور فعال کار بر روی این مسائل مهم است. کسانی که درگیر فعالیت های غیرقانونی ایستاده باید توقف، هم هشدار داد و یا صورت اتهامات وی افزود. آنهم Chokchai نیز مورد مدیریت محل برگزاری شب و فرهنگ پول چای صحبت می کرد. ما صرفا می رویم برای کنترل عملیات شب مکانهای تفریحی است که اضافه کاری را اجرا کنید. همانطور که برای فرهنگ پذیرش پول چای من اعتماد به نفس است که هیچ مقام های سطح بالا در آن نقش دارند.

Http://www.phuketgazette.net/phuket-news/Top-officials-discuss-major-Phuket-woes/65926 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

خرید برای خودتان است یا خرید سوغاتی را به خانه شما قلب شما از برای همه است که می توانید مغازه شما دنبال آن هستید. با این حال، برجسته میامی زمستان شب سال نو است. در ماه های تابستان آن افزایش تعداد بازدید کنندگان است که اینجا می آیند برای لذت بردن از فعالیت های کنار ساحل مانند بادسواری و بادبادک باز گشت و گذار را می بیند. پالم جمیرا نیز بزرگترین جزیره مصنوعی جهان اتفاق می افتد. رگبارهای شن و ماسه، آرام آب و هوای تازه را این نقطه ایده آل برای تعطیلات. دریاهای گرم مالدیو بزرگ محل باشد توسط و لذت بردن از دید بسیاری از ماهی در آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است. جزایر جادویی به طور گسترده ای پراکنده در سراسر atolls. سیدنی چیزی برای هر کس. همچنین برخی از جشنواره های موسیقی عامه پسند در این دوره وجود دارد.