شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان و این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد. صعود به نظر می رسد ممکن است تبلیغ شدید اگر شما بیش از حد مشتاق در ورزش نبوده است. در جبهه فرهنگی اسپانیا همراه با ایتالیا, رسمی ترین میراث جهانی, 42 می شود دقیق است. موزه فرهنگ غنی سوئیس را نشان می دهد. پریدن صخره شیرین کاری دیگری شما ممکن است بخواهید به at―provided نوسان در کروز مشروب الکلی که در این صورت شما، ماندن در قایق است. آب روشن است که شما می توانید ببینید ماهی عبور تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما است. اهرام و ابوالهول بزرگ در غزه در نزدیکی قاهره معروف ترین، علاوه بر بزرگترین و تنها ساختار موجود از 7 عجایب هفتگانه جهان - هرم خوفو هستند.

بسیاری از برنامه های حرکت در شب و اتوبوس شب. این ترفند برای سفر از بانکوک به Krabi, که مسافران در Krabi وارد صبح روز بعد. برنامه واقعی را به عنوان چک آنلاین تا سپتامبر سال 2016 0700 و 1730 و 1920 و 1930 و 2040 است. کرایه اطراف B650 به جز اتوبوس VIP به 1920 است که مورد B950 است. در کرابی، اتوبوس می رسند/از اتوبوس ترمینال در Taladkao، 5 کیلومتر شمال شهر و حدود 20 کیلومتر از ننگ، توچال ساحل توریستی معتبر ترک. وجود دارد اتوبوس که متصل به ترمینال اتوبوس Krabi Taladkao و ننگ در پروازهای خروجی زياد در طول روز. به/از سورت: اتوبوس از ایستگاه اتوبوس Krabi را طلعت Kao اجرا. این اتوبوس airconditioned اجرا توسط Phantip و هزینه 150 bahts. کرابی در زمان های زیر (درست در نوامبر 2012) ترک: 07:00 08:00 09:00 11:00, 12:30 13:30 15:00 & 16:30. بلیط را می توان در ایستگاه اتوبوس و یا در اتوبوس خرید. برای خرید بلیط در دفتر بلیط ایستگاه اتوبوس و یا در اتوبوس و نه از اژانس مسافرتی مطمئن شوید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Town

متعلق ducal نیز ساختار باید به سادگی برای آن اسکله نفس گیر است. در مجموع مالدیو مقصد ماه عسل کامل است. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. با وجود اینکه در زیر سطح دریا، هلند زیبایی که شما فکر می کنم تعطیلات خود را گسترش و صرف چند روز وجود دارد طراحی شده است. اکثریت جمعیت سیشل در مای پراسلین لا Digue شبح جزیره دنیس و پرنده جزیره زندگی می کند. این سفرها کم 20 BSD رفتن به BSD 50 یا بیشتر برای 'مشروب الکلی کروز"، که همراه با افزودن الکل نامحدود در طول روز شروع. هیجان انگیز چیزهایی به انجام در بی نظیر گردشگری جزایر فی فی کخ در افزایش عمده دریافت کرده پس از انتشار دنی بویل فیلم 2000, ساحل, که در اینجا هدف گلوله قرار گرفت. این محل در باشد اگر شما به دنبال زمان آرام است.