مکان های قابل توجه دیگر برای برخی از اهرام شگفت انگیز شده است Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان 'شهر کانال ها' یا 'شهر پل' شناخته شده است. کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-. نگران نباشید زیرا این نقاط چیزی برای هر کس. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. شناخته شده برای استراحتگاه های شگفت انگیز و چشم انداز خیره کننده آن مقصد توریستی برای مردم همه کشورها است.

تیم ما اداره CPR و او را به اسکله در Ao نم مائو در سرزمین اصلی منتقل. از آنجا، او به بيمارستان Krabi گفت عجله شد. CPO Weerawut شناسایی شده گردشگری به عنوان شاخص سطح برگ Xiaochang 22 از گوانگدونگ چین. ما هنگامی که پس از حدود 10 دقیقه یکی از دوستان متوجه شدم که او هنوز در حال حرکت بود که خانم لای غواصی با دوستان در جزیره مرغ گفته شد، او گفت. دوستش با عجله به او و که او بیهوشی بود، و به سرعت هشدار رهبر گروه تور، او گفت. تیم تور پاسخ، و به سرعت او را از آب کشیده و عجولانه او را به جزیره Poda که نزدیک است و جایی که تیم پزشکی مستقر است. وی افزود: تیم ما تا او را از آنجا برداشت. خانم لای در بیمارستان Krabi اغماء باقی می ماند، CPO Weerawut گزارش شده است. پزشکان به اداره محرک قلب به علت فشار خون پایین بود و آنها او را در دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس خود قرار داده است.

Http://www.thephuketnews.com/chinese-tourist-comatose-after-near-drowning-on-krabi-snorkelling-tour-59329.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کشورهای کوچک مانند تایلند، سنگاپور، مالزی و اندونزی هستند برخی از بهترین نقاط تعطیلات در جنوب شرق آسیا و آنها از دنیای غرب' کاملا متفاوت است. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی. اگر چه من می توانم و، صدها نفر از جاهای دیگر در دنیا است که ارزش بازدید بیش از حد به وجود دارد. برای دیگران، کابل ماشین کار در طول سال. شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری می تواند یک تجربه هیجان برای شما نیز باشد. نوشیدن چند میله اینجا که فروش را در سطل بله وجود دارد, آنها کوچک، اما سطل، با این حال و در حالی که شما را به شخص از طریق شب در جوي نئون آغشته انتظار می رود در حال پخش موسیقی تمام طول شب. مسابقه در ماه مه یا ژوئن هر سال برگزار می شود. دریاهای گرم مالدیو بزرگ محل باشد توسط و لذت بردن از دید بسیاری از ماهی در آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است. برخی از نقاط محبوب برای رفتن به پادشاهان صلیب، خیابان آکسفورد دارلینگ هاربر اسکله های دایره ای و صخره ها است. اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید.