کلاه گاو کوهان دار تایلند بزرگترین شهر پس از بانکوک و حومه آن Nonthaburi در Songkhla است همچنین شده توسط یک سری از بمب گذاری های مرتبط; با این حال، خط اصلی راه آهن مرزي اتصال گاو کوهان دار کلاه و Butterworth در سواحل غرب تحت تاثیر قرار است و هیچ یک از جزایر و یا سواحل غرب ساحل قرار داده شده اند. اگر شما آبخوری با تجربه اروپای غربی یعنی بلژیک یا بخشی از آلمان، با این حال، شما آن شبیه به سلیقه های محلی خود را پیدا کنید. مفید ترین اسکناس تمایل به 20s و 100s، به عنوان بسیاری از مغازه های کوچک و اصطبل حمل تغییر زیادی نیست، و "کوچک پول" را ترجیح می دهند. به عنوان بودجه اتاق گاهی جای یا به عنوان قفل درب خوب طبیعی استفاده از آنها حمل خود را قفل ایده خوبی است. کلید یدکی برخی امن محل حمل، مانند خود کمربند پول, هزینه های قابل توجهی در غیر این صورت به عنوان مشکل ممکن است نتیجه شما باید اصلی از دست دادن. دو برابر شدن بودجه که اجازه دهد که شما اقامت در هتل های 2 ستاره مناسب و معقول، و اگر شما مایل به چنگال 5000 والا مقام در روز کردن یا بیشتر شما می توانید زندگی مانند پادشاه. اگر شما قصد دارید که سفر مسافت های طولانی با موتور خرید کلاه با کیفیت خوب است که شما می توانید در تایلند. شلاق زدن معاونت در بازارهای معمولی در صبح فروخته می شود. فشار اطراف آنها یا از آنها را به حرکت می کند.

برخورد حیوانات وحشی در تایلند 25 نوامبر، 2017 departs. هزینه از $3720 (به جز airfares بین المللی). برخوردهای حیوانات در رومانی این ماجرا روز 11 شده شامل بازدید از پناهگاه خرس در Brasov و پناهگاه سگ در Constanta، هر دو جهان حیوانات حمایت حمایت. پیاده روی روز کاوش خیره کننده از مناظر کوهستان، جنگل عمیق و حفظ mediaeval شهر ترانسیلوانیا جمله معروف قلعه سبوس، از طریق فرهنگ عامه به شخصیت ساختگی دراکولا متصل وجود دارد. برخوردهای حیوانات در رومانی بخارست در 14 ماه مه، 2017 departs. هزینه از $2699 (به جز airfares بین المللی). بیشتر برخورد حیوانات وحشی در بازدید از کنیا خواندن برخی از نيروهای پایدار ترین پارک های ملی و conservancies در این ماجرا روز 11. حیات وحش رؤیت فراوان و طبیعی است. مسافران می توانید انتظار برای دیدن اورنگوتان (سفید سیاه و سفید, شمال و جنوب سفید), شیر, یوزپلنگ, گریزان پلنگ، کفتار، شغال پشت سیاه، سیاهگوش، فاکس بت گوش دار، سگ وحشی آفریقایی، فیل، گورخر، فلامینگو، بز کوهی، زرافه، ایمپالا، خدنگ، جوجه تیغی، بابون زرد و خال خال. نقطه اوج این ماجرا در یتیم خانه فیل Sheldrick دیوید & دافنه. برخورد حیوانات وحشی در کنیا برگزاری 7 ژوئیه، 2017 departs.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/amazing-trips-help-wildlife-110000554.html

در تایلند, بسیاری از انواع دسر وجود دارد. اگر شما قصد رفتن در سوار فیل فیل خرید نقاشی یا "فیل ها برای فعالیت های دیگر استفاده از" از خود بدرفتاری به حساب را. خوابگاهها معمولا همیشه با گردشگران غربی پر شود و آن آسان است برای پیدا کردن دوستان و معاشرت با مهمانان دیگر. شما اغلب در دید با Thais انجام نمد که آنها راه رفتن معابد گذشته و روح خانه. نیز وجود دارد در حال حاضر یک نام تجاری چانگ صادرات در 5%. تایلندی ابریشم از پیله کرم ابریشم ساخته شده است. طعم اکتسابی، اما اعتیاد آور یکی. این حرف در زبان تایلندی در همه رخ نمی دهد و همیشه واقع "w" است. تایلند سن قانونى بلوغ جنسى شده است اما حداقل سن بالاتر 18 در مورد روسپی اعمال می شود.