پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. به عنوان شما جستن همراه آهنگ خشن و مواج رپیدز جنگل دست نخورده پناهگاه حیات وحش Pariwat تن نمایش منظره فوق العاده است، اما همچنین چشم انداز هیجان انگیز برای برخی از اکتشاف شدید فراهم می کند.  رسیدن به جزیره Phi از پوکت را آسان است عضویت روزانه در غواصی و کرجی گشت و گذار, روز سفر برای گروه های کوچک و بزرگ شده قسمت بالا مانند فی تور به مایا خلیج چیزی سنگ بادبان جزیره و جزیره جیمز باند. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. جزایر پنج – شرکت Haag – لاگون حفاظت نفس گرفتن مشاهده شکل. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره.

Departs 22 اكتبر 2017. وحشی سفر مرز (020 8741 7350؛ wildfrontierstravel.com). کشف برمه کمتر شناخته شده 5. ماجراهای این سفر 12 روزه با bookends بار رفتن تورهای هیجان انگیز جنگل انبوه با تنبل روز در ساحل lounging بورنئو جنگل و ساحل. تور محدود به حداکثر دنج 16 مهمان و commences در سواحل پودر جامد Kota کینبالو است. بعد، ماجراهای جنگل رعایت اورانگوتان کوتوله فیل ها و میمون دماغ دراز فلاپی بینی آمده; چهار چرخ دیسک شب safaris; رودخانه cruising در روستایی در سراسر طول مسیر در جوی جنگل لژ homestays رودخانه عاشقانه و هتل بوتیک چوبی تاب overnighting. چند روز گذشته برای شنا و غواصی و به طور کلی با انگشتان خود را در شن و ماسه کودات آرام دعوت یارو تیفانی آبی در نوک شمالی Borneos بالستیکی هستند. از 1,785، از جمله محل اقامت و برخی از وعده های غذایی. پروازهای بین المللی اضافی. حرکت بین ماه های ژانویه و دسامبر 2017. در تورهای رفتن (020 7371 1113؛ onthegotours.com). اورانگوتان در بورنئو اعتباری: dbimages / Alamy 6.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/articles/best-south-east-asia-holidays-cities-and-beach/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. در این سفر ما شامل همه بیشتر زیبا طبیعت بکر مکان از Krabi. جزایر فی با قایق کروز کروز بزرگ تور قایق را شما گشت و گذار اطراف جزایر فی. انتخاب از شما رفت و آمد مکرر با اتوبوس مینی مطبوع – آزاد انتقال از هر نقطه در جزیره خان لا و Krabi منطقه! غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... وجود دارد 2 کخ هنگ یا هنگ جزایر در دریای آندامان. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل. شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.