واقعا دشوار است برای تصمیم گیری است که مقصد ترین مقصد تعطیلات در جهان است. برخی از مناطق بزرگ برای رفتن به اردوگاه های خلیج خلیج زیر بشکهای هولت خلیج بلومبرگ و کلیفتون است. کسانی که علاقه مند به غواصی نیاز به هر گونه further―people آمده به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی نگاه. صحنه حزب داغ در فی دان است و آسياي معمولا ساحل است. تنها پس از تصمیم گیری در مورد بودجه شما محل نهایی و سپس دریافت با رزرو تعطیلات بزرگ شده می تواند. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی. کشورهای کوچک مانند تایلند، سنگاپور، مالزی و اندونزی هستند برخی از بهترین نقاط تعطیلات در جنوب شرق آسیا و آنها از دنیای غرب' کاملا متفاوت است. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است.

متعدد تور میز کنار جاده در مقصد توریستی وجود دارد. یک مقصد ذکر شده در این پست 2. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 7:56 بعد از ظهر با تشکر برای پاسخ. من با استفاده از Krabi به عنوان پایه من و رزرو با اپراتور خود را برای کشف جزایر فکر می کرد. یا که توصیه نمی شود من فقط باید برای هر یک جزیره و کتاب tour(s) من از آنجا سفر? بهترین راه برای انجام این کار چیست؟ 3. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 9:05 PM سفر ماموران هتل خود را و یا هر شما را به یک تور قادر خواهید بود.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k9642519-Snorkeling_Scuba_and_Island_Tours-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سفر دریایی خود تجربه است. فرض کنید که بعد تعطیلات خود را در حال رفتن به یکی که شما را برای بقیه عمر خود را به یاد داشته باشید من را در اینجا، وارد. کرالا را به مقصد توریستی کامل مناطق کوهستانی کوه رودخانه کانال لاگون مزارع وسیع چای ادویه حیات وحش عجیب و غریب Periyar ببر رزرو، و غیره. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی طبیعت و می خواهید بدانید در مورد فرهنگ غنی و میراث هنگ کنگ شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید. علاوه بر این جالب نقاط دیدنی، خواهد بود موزه هنر هنگ کنگ، هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. جزایر فی بودند نزدیک به تخریب پست 2004 سونامی اقیانوس هند، اما برخی از دهات شجاع و تقریبا این منطقه دیدنی شکوه بازیابی است. برخی از قمار بزرگ برای رفتن بیش از حد، علاوه بر بهترین هتل ها برای ماندن در وجود دارد.