در یک مورد معروف صاحب Noporat تور در پوکت کیسه های مسافر مینی بوس خان درون لوله تفنگ در طول استراحت توقف گرفتار شد. کجا به ماندن در Ayuthaya Ayutthaya روز سفر از بانکوک واقع در برادر استان شرقی تایلند, پارک ملی نفیس این جزایر بیش از 50 ساخته شده است. با استفاده از برش و چسباندن بخشی از رمز ورود به برخی از آنها ممکن است شکست. یکی از جدید ترین نقاط داغ برای غواصی شرکت لوله جزیره کوچک است که شگفت آور دست نخورده با صخره های بزرگ و سواحل کاملا خیره کننده است. دو دوره به طور گسترده ای استفاده می شود و می توان در بیشتر محلی اصطبل و رستوران های خیابان های منو می O โอเลี้ยง لینگ و O qua โอยัวะ کلمات قرض گرفته شده از گویش های چینی Teochew برای سرد و سیاه kaafae چانگ به داغ بود; هر دو هر چند بسیار شیرین است. بازارهای شبانه در منطقه سوله و در Khaosan جاده عمدتا توریستی گرا فروش اقلام مانند لباس و صنایع دستی و ساعت های جعلی و عینک آفتابی است. اگر شما به دنبال سواحل دست نخورده, شرکت Ku جمعیت بسیار نازک، بلکه مشکل برای اکتشاف است. سازمان های بسیاری از جشن ها و وقایع را برای کودکان به هدیه و اسباب بازی است.

مسافران هستند نیز تبدیل شدن به کمتر علاقه مند به فانتزی embellishments و بیشتر علاقه مند در لحظات کوچک و ساده لذت سفر. تنها 10% * از مسافران گفت که ساقی و دربان خدمات ضروری برای لذت بردن از تجارب سفر خود را در 2017 است. علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017. 7-انسان لمسی به عنوان یانگ به تکنولوژی یانگ، برقراری ارتباط با کارکنان شگفت انگیز و جعل روابط واقعی تعطیلات مشخصه به طور فزاینده مهم سفر در 2017 خواهد بود. 42% * از مسافران ادعا که آنها نمی خواهد در خوابگاه بدون کارکنان دوستانه و مفید ماند در حالی که اقامت مانند نگاه کارشناسی & ب و Ryokans ادامه دهید تا بیشتر بسیار با مراجعه به مسافران تاریخ تنظیم. ما تکیه بر کسانی که قبل از بقایای رفته خوارى با 40% * از مسافران که آنها نه می اقامت در خوابگاه با بررسی بیش از سه منفی را تایید. 2017 مسافران شروع به درک تماس انسان غیر قابل تعویض است و طلب این تعامل انسان برای تعطیلات خود را به یاد ماندنی. در نتیجه، ما را به معنی تعامل انسان شدن ارز مسافرتی در ماه آینده، انتظار داریم می تواند باعث پیشرفت های بزرگ در چت فناوری ربات برای مطابقت با گرما و شخصیت و خودانگیختگی ارتباط واقعی انسان و اتصالات. 8.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Particularly.ood خرید لباس، تولید هر دو ارزان محلی خیابان سایش و ابریشم تایلندی فانتزی و انواع صنایع دستی. لاس - عبور از مرز شلوغ در پل دوستی در سراسر مکونگ Cong تایلندی و سرمايه لائوس در وینتیان است. جلوگیری از خرید حیوانات نادر و چرم و عاج، talons از آنجایی که آنها به احتمال زیاد موجودات دریایی مانند ستاره دریایی خز پر دندان پشم و محصولات دیگر نتیجه غیر قانونی poaching خشک و خرید آنها کمک کرد تا حد زیادی به حیوانات ناامنی، و سوء استفاده. بررسی اجمالی: پوشش مساحت 262 کیلومتر مربع, این حساب انبوه... مفید ترین اسکناس تمایل به 20s و 100s، به عنوان بسیاری از مغازه های کوچک و اصطبل حمل تغییر زیادی نیست، و "کوچک پول" را ترجیح می دهند. طوری که در تایلند به خوردن غذا، قوم و خویش خان به معنای واقعی کلمه به معنی "برنج خوردن" غذای تایلندی برنج ข้าว خان، بسیار است. یکی دیگر از مشکل با کارت های اعتباری اینجا در آوریل 2014 است که هیچ کس به نظر می رسد به استفاده از گزینه PIN - همیشه امضای شما است. بلژیک و آلمان آبجو اغلب, و همچنین استاتز ایرلندی و ترکیه مانند گینس، bitters بریتانیایی مانند جان Smiths و نور مکزیکی آبجو کورونا به دست آوردن محبوبیت است یافت می شود. از آنجا که ورود به سیستم در تایلند در سال 1989 ممنوع بود، فیل به اردوگاه های کار برای گردشگران قرار دهد و آنها را به سواری آورده بودند.