این حرف در زبان تایلندی در همه رخ نمی دهد و همیشه واقع "w" است. 3 دروازه خارج می شوید، سمت راست را روشن کنید. برقراری تماس های بین المللی عازم ناحیه دور دست از موبایل تایلندی، شما شماره گیری می توانید هر تعداد با شروع "+" و سپس بین المللی پیشوند مانند "44". این دسر اغلب در شب لذت می برد. چیزی برای نگرانی در مورد اگر شما در حال مودب است. همه جا حاضر, ارزان و اغلب بسیار عالی - و به عنوان پاداش، آن است که معمولا در خوراک لوبیای پر ادویه رایگان شما می توانید خودتان، با این حال، اضافه و یا بخواهید اگر خرید از خیابان - اما شود هشدار داد, اغلب واقعا گرم است. شما همچنین می توانید بسته های نامحدود را با روز، هفته یا ماه خرید. قیمت از آن مورد 20 حمام در بطری. بسیاری از مردم محلی و همچنین خارجی ها جذب. در این روز بودایی های تایلندی به شایستگی را در صبح و گوش دادن به خطبه Dhamma توسط راهبان معبد شده.

سال آینده این انتظار در راه بی سابقه خطاب می دید. از پیدا کردن نزدیکترین دستگاه خودپرداز یا موجود فی جاذبه هاى بالا پریدن و گرفتن مشاوره در رفتن در چگونه می توانید از بیش از jetlag صف قابلیت های معنی دار در فن آوری مبتنی بر نخل فراوان خواهد شد. و با تمام پیشرفت های جدید هیجان انگیز در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، ما برنامه مورد علاقه رفتن به فراتر از قابلیت های صرف و اگر شما قادر به پیش بینی نیازهای منحصر به فرد خود و قبل از ما حتی به درخواست غذا به آنها خواهد شد، به besties companionstravel واقعی را گسترش یابد. استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید. 40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده!

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

در واقع، مردم تایلند دوستانه و مایل به استقبال شما برای لذت بردن از سفر خود در تایلند است. شما می توانید خرید در فروشگاه های گیاهی آب در خیابان رستوران های چینی و تایلندی در قیمت اطراف 15-50 والا مقام. و اگر شما اصرار بله، مک دونالد معمول آسیا کلبه پیتزا، koalas و غیره شما می توانید. کربوهیدرات ها و چربی خوشمزه و مغذی است. منطقه میزبانی گردشگران بدترین ایان در شمال شرقی است. تایلند است به سرعت تبدیل به یکی از بالاترین رتبه بندی آبگرم مقصد در جهان. از تاکسی که بیکار اطراف مناطق توریستی و منتظر مردم مراقب باشید. جواب بسیاری از پارامترهای قابل تنظیم، اما به طور معمول تنها چند قطعه از داده ها لازم است. خوشمزه و طراوت ظرف هنگام سرو با یخ.