دره، باغ مغول، داور، Pahalgam، جامو، پولک دریاچه و لی در Ladakh. در مجله خاص آن "پیشرفته ترین هتل ساخته شده تا کنون" نامیده می شد. گرفتن شیب در داغ استخر در گرمای سوزان درخشان یا حتی در غیر این صورت، لذت نمی تواند در کلمات توضیح داده شده است. اگر این می رسد چشم آشنا، شانس زیادی از شما که در یکی از سواحل زیر وجود دارد. شهرها مانند پوکت و پاتایا همیشه با گردشگران شلوغ هستند. شامل برخی از سواحل جهان درجه بالا و خیره کننده آتشفشان، تعطیلات هاوایی بسیار محبوب در میان گردشگران با توجه به مهمان نوازی گرم و آب و هوای فوق العاده آن است. تورهای ماهیگیری چینی کخ ساحل فانوس دریایی در Kovalam و معبد Guruvayur در Guruvayur دیگر جاذبه های عشق را دارد. که نه می خواهم به دیدار رومانتیک ترین شهر دنیا 'پاریس'? تایلند است به برخی از ترین جهان مشهور چشمه های معدنی و سلامت / امکانات نوتوانی. این یکی از مکان های بیشتر به دنبال بعد از اینکه در سوئیس است.

خودتان کردن تخت مخصوص ساحل برای قدم زدن در اطراف موزائیک tiled خیابان های قدیمی شهر پوکت و نور پوست برخی از بخور دادن در معبد محکم رنگارنگ. (اما فراموش نکنید که برای سرپوش). Chalong Wat (1) جزیره پوکت 29 معابد بودایی پاشیده در سراسر جزیره، اما Wat Chalong (یا به طور رسمی Wat Chaithararam) با آن سه ده حک شده بودا، سنگ مار سوییس و حوضچه های لوتوس، معبد طلا در صدر برای دیدن است. معبد Chalong Wat سه ده بودا و حجاری طلا تاثیر گذار است. AP آدرس: خلیج Chalong Muang, پوکت باز: 7 صبح تا 5 شب، هر روز پذیرش: رایگان، کمک مالی در سایت بزرگ بودا (2) این بودا 45 m بالا میگردد، که لبخند بر جنوب پوکت است یکی از جزایر جدیدترین و ترین جاذبه های محترم جعبه. هنگامی که شما آن را گذشته فقیر زنجیر حیوانات در حال تبلیغ برای عکس در مقابل دروازه آن نقطه فوق العاده مسالمت آمیز با فک و حذف دیدگاه های Phukets ساحل جنوبی و دریای آندامان. آدرس: Yot Sane 1, Karon, پوکت تماس: باز 0066 76 280 343: 8 صبح تا 7.30 شب، هر روز پذیرش: رایگان، کمک مالی در سایت این بودا 45 m بالا میگردد، که لبخند بر جنوب پوکت است یکی از جزایر جدیدترین و ترین جاذبه های محترم جعبه. ALAMY قدیمی شهر پوکت (3) هنوز بسیاری از بازدید کنندگان به این سرمایه های رنگارنگ را در قرن نوزدهم از سود تجارت قلع ساخته شده. خیس خوردن تمام طعم های تند خود با ناهار در کافه باغ مخفی و قدم زدن در خیابانهای Yaowarat, Thalang, Dubik, Ranong، Rasada و Krabi, که با برخی از بهترین معماری چین پرتغالی در منطقه پر برکت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/thailand/phuket/articles/phuket-attractions/

شما ممکن است یکی را از لیست زیر انتخاب کنید: پارک ملی امبوسلی یا ماسايي مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا،. بهترین مقصد تعطیلات زمستانی بسته به ترجیح یک فرد خواهد شد. مانند جاهای دیگر در لیست ژوهانسبورگ نیز فعالیت های بسیاری است که شما درگیر و راضی نگه دارید. اگر یکی از دلایلی که چرا غربی ها گله به لین Haag احزاب ماه کامل است به کنار، خورشید گشت و گذار و شن و ماسه را ترک. جزیره Sentosa، استودیو یونیورسال، شنهای خلیج مارینا، شب صفری، زیر آب آکواریوم های جهان، پارک پرندگان جورنگ و نیروی حیاتی. سری لانکا نیز شناخته شده برای سواحل دیدنی است و بسیاری دارند. استخر شامل فیلتر شده، غیر کلردار آب گرم، در حدود 30 درجه سانتی گراد نگهداری می شود. بازی قطعا بهترین مقصد زمستان در جهان است. جاذبه اصلی سراب آتشفشان مصنوعی است. ✤ ریو تمام سوئیت هتل و کازینو مجتمع انبار شراب بزرگ است. دما در طول سال بین 24-33 درجه سانتیگراد باقی می ماند.