رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.

هاپ در کشتی و سر از به دریا، چرت زدن و به زودی به اندازه کافی جزیره در فاصله ظاهر می شود. تحت پوشش در پوشش گیاهی گرمسیری متراکم و هیچ راه زندگی تنها در تعداد انگشت شماری از اقامتگاههای تفریحی و روستاهای beachside پراکنده. خوش آمدید به پولاو تیومان (جزیره تیومان). Nestled در آبهای آرام، واضح دریای چین جنوبی، صخره های اطراف تیومان با زندگی پر شده است، جریان ملایم را در غذا برای ساکنان صخره. شما می توانید بیش از 20 سایت شیرجه رفتن به اطراف شمال جزیره در نزدیکی سالنگ و الفبای Chalets پیدا کنید. هر سایت یک تجربه متفاوت از جزیره Soyak را برای فرو رفتن شب آسان به ببر صخره با جریان های خفیف و Lapas برای خود شنا را از طریق ارائه می دهد. همیشه لاک پشت و یا دو به توان به مجموعه ای از ماهی های ریف و مرجان است. گرفتن وجود دارد و قیمت برای آن دسته از ما که زندگی در کوالالامپور تیومان احتمالا مقصد بیشتر مقرون به صرفه برای دریافت گواهی است. چند مراکز فرو رفتن در امتداد ساحل با طیف وسیعی از گزینه های مسکن وجود دارد، آن 5 ستاره رفت و آمد مکرر یا RM50 ماه شب. البته آب باز شما را سراسر RM1100 هزینه و اگر شما توسط مربی و کشتی سفر هزینه حدود RM250.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را.