We.upport مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. مک: صفری. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. بسیاری از عقرب در بدن خانمها را مشاهده کنید. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. Naklua و Amit ونگ هستند دو خلیج کوچکتر در شمال پاتایا است که خانه را به چند تن از معتبرترین اقامتگاههای تفریحی را در ادامه مطلب... برخی از نقشه ها/راهنماهای بی اعتنایی کنوانسیون مرکزی پاتایا و در عوض گسترش شمال پاتایا و در جنوب به دیدار با یکدیگر در امتداد جاده پاتایا مرکزی; شرکت دانا یا شبکه یا لارا و یا جزیره مرجانی 7.5 کیلومتری غرب پاتایا است. بعد از ناهار، ببر نشان می دهد سرگرم کننده لذت ببرید. ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید.

نمونه سفر تور هشت روز/هفت و شب به باگان Inle پاتایا و بانکوک شامل; 13-روز/12 شب کروز از سنگاپور به یانگون; شش روز/پنج و شب تور از بالی به کوالالامپور و ارتفاعات Genting; چهار روز/پنج و شب تور از برونئی به میری در ساراواک; 12-روز/11 شب مسیرهای ساحلی تور از میانمار به تایلند; و سفر به کوالالامپور, سنگاپور Ipoh پنانگ و Langkawi 12 روز/11 و شب سلامتی و طبیعت. هواپیمایی ایرآسیا را می گوید: این پروژه با کمپین آگاهی در سراسر همه بازار عامل بازگشت و عبارتند از آرم ASEAN@50 شده در کمپین های بازاریابی چند. تاریخ راه اندازی برای کمپین هواپیمایی تایید شد. هواپیمایی ایرآسیا نیز خود عبور آسه آن است که اجازه می دهد تا مسافران به کتاب پرواز در کرایه ثابت به بیش از یک مقصد آسه آن را حمایت می کنند. این مسیر بیش از 100 در سراسر منطقه. هواپیمایی ایرآسیا می گوید آن نیز ماهیانه کمپین های تاکتیکی با قیمت های ویژه سرب کم اجرا خواهد شد. مسترکارت برنامه شهرهای بی بها برای سفر به مصرف کنندگان در سراسر کشورهای مختلف، زبان و فرهنگ را در حال اجرا است. مسترکارت با صادر کنندگان و شرکای تجاری به تقویت مبارزات انتخاباتی در سراسر جهان کار می کنند و پلت فرم Priceless.com خود را به درایو سفر به و در منطقه آسه آن استفاده کنید. در کنفرانس مطبوعاتی در بازار سفر جهان در لندن اوایل این هفته اعلام بسته تور رئیس کمپین شده ASEAN@50 Wardi بن حاج محمد علي گفت که هیچ مجموعه ای از 50 سفر قطعی جنوب شرقی آسیا را نمایندگی کنند اما 50 انتخاب شده توسط سازمان های ملی گردشگری ASEANs شروع بسیار خوبی بود.

Http://www.ttrweekly.com/site/2016/11/asean-rolls-out-50th-campaign-tours/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

At.he پای تپه هستند بسیار مورد احترام و زیارتگاه تایلندی و چینی. پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره. موزه هر روز باز از ساعت ۱۱ صبح به 9 بعد از ظهر است. شما با ارزش سرگرمی به طور کامل بسته بندی شده که هرگز هر جای دیگر در یک شب شما را شگفت زده خواهد شد! هنر در بهشت است منحصر به فرد ترفند موزه هنر که همه از ویژگی های مشترک از موزه هنر عادی به چالش می طلبد. رزرو مستقیم با اپراتور تور محلی و جلوگیری از واسطه کوچک سپرده به امن رزرو و پرداخت تعادل در انتخاب خود را در بانکوک توجه داشته باشید: برای عضویت در گروه بدون هزینه های پنهان تور تورهای ما نیاز به کامل پیش پرداخت. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. پاتایا is147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.