به شرق خلیج Sapparot کشتی فرود که در آن واقع شده است، و کوک Salas خلیج است. این نسبتا امن و پایدار کشور با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. بیشتر... سلام هون است آرام آرام شهرهای ساحلی، مناسب برای تعطیلات خانواده یا گلف تعطیلات با بسیاری از دوره های استانداردهای بین المللی. بیشتر مهمان امتیاز متوسط: 8.4 بزرگ با موقعیت مرکزی آن، بهترین برتر غربی تاج خروس هتل فرودگاه Suvarnabhumi است در دسترس آسان از توریستی ترین جذب... تایلند کشور نسبتا امن و پایدار با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. هون سلام هتل هون سلام راهنمای هون سلام نقشه چیانگ مای เชียงใหม่ استان، برخی از اورژانس 700 شمال بانکوک، اغلب به عنوان رز شمال اشاره نمونه جذاب ادغام سنت 700 ساله این شهر با توسعه مدرن است. سکه satangs 10-5-1 و کوچک هستند. رفت و آمد مکرر ساحل برتر آسیا و با تجدید نظر برابر caters به خانواده زوج و تک بازدید کنندگان. بانکوک هتل های بانکوک راهنمای بانکوک نقشه کخ Samui เกาะสมุย سوم بزرگترین جزیره تایلند پس از پوکت و چانگ کخ و یکی از محبوب ترین مقصد برای مسافران است. HotelThailand.Dom تا 2500 تخفیف هتل در تایلند برای فعال پرشور مسافران برای رسیدن به قلب پادشاهی با کاوش در محدوده گسترده تایلند getaways مانند بانکوک, پاتایا, چیانگ مای، گاو کوهان دار سلام هون، کلاه، چانگ کخ کخ همان کخ Samui، پاتایا، پوکت و دیگر شهرهای بزرگ و کوچک از طریق سایت های دیدنی و تاریخی و فرهنگی خود را فراهم می کند.

(فروردين). جدا از چین، هند نقطه داغ برای مبتنی بر hoteliers با ظهور خود به عنوان مرکز تجارت جهانی شدن است. اگر چه کمی پایین تر از چین نرخ رشد اقتصادی کشور بزرگ در دراز مدت رشد بالقوه به عنوان بازار گردشگری است. در میان دیگران، ژاپن و استرالیا و سنگاپور و تایلند به جذب مسافران ادامه. بازیکنان کلیدی در این صنعت نیز بالا پتانسیل کشورهای خاورمیانه نظیر ترکیه و امارات متحده عربی (UAE) که ارائه زیرساخت های قوی را هدف قرار. علاوه بر این، اروپا باقی مانده است بازار جذاب برای hoteliers با وجود حملات مکرر وحشت و عدم قطعیت ناشی از Brexit. بازیکنان بزرگ ماریوت، هیلتون، انتخاب هتل های بین المللی شرکت (CHH) و Wyndham در سراسر جهان شرکت (WYN) جای پای قوی در این منطقه. نوسازی به رشد افزایش نام تجاری: زنجیره های هتل دقت کار در مهمان رضایت از طریق نام تجاری تبدیل و مدل سازی برای به دست آوردن مزیت رقابتی دوباره.

Http://finance.yahoo.com/news/vacation-mind-investing-hotel-stocks-212409162.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بررسی هتل بررسی بیشتر این معاملات رایگان با اشتراک در خبرنامه ما می توانید ببینید. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. اگر بیشتر به شما پیدا کردن یک نرخ پایین تر ظرف 24 ساعت پس از رزرو کنید سپس حداقل آنها مطابقت نرخ آن. این ممکن است قطعی هم، پس لطفاً بعداً مجددا سعی کنید. د Varee Charnvee خان گاو کوهان دار، قرآن ناخون Ratchasima خان گاو کوهان دار از 87 $ ترین محبوب سفر مقصد تایلند, همچنین به نام سرزمین لبخند است محبوب ترین مقصد توریستی در جنوب شرق آسیا به علت ثروت خود را از زیبایی های طبیعی، فرهنگ و تاریخ، زرق و برق دار جزایر و سواحل و غذا mouthwatering. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. Satangs بخش چهارم 1 هستند و به طور گسترده ای استفاده می شوند. آسمان خراش های مدرن دیدار معابد باستانی بازارهای عظیم در فضای باز باد راه خود اطراف مراکز مگا و رودخانه پرائیا چاد توانا است تقریبا به عنوان به عنوان خیابان های شهرستان مشغول.