آسمان شاتر, سرعت مطالب در وب سایت های خارجی. صفحه 12 چیز برای انجام در منطقه پاتایا پاتایا تایلند رویدادهای شرکت. بودا بزرگ بسیار محبوب است با گروه های گردشگری است که دوست دارم طراحی پیچیده است و بسیاری دیگر. دیگر جاذبه های پاتایا عبارتند از: موزه مد معابد با شکوه، بوکس وحشیانه، تایلندی دارویی و محصولات گیاهی، بسیاری از محصولات OTOH و دیگر موارد بومی از سراسر تایلند. در حال حاضر منطقه تجربه چتربازی تمدید شده است. ممکن است وب سایت مشاورین ترافیک جاده 18:00-02:00. محدوده شامل هر چیزی از باستان آن را از طریق استفاده از نوری توهم و بازی با چشم انداز. هیچ چیز بدتر از مرد سال ده ها و صدها هزار ساعت است که رفته اند به پروژه وجود دارد.

دو راه برای رسیدن به این جزیره وجود دارد: توسط کشتی، سفر به جزیره مرجانی 45 دقیقه طول می کشد و یا کرجی 15 دقیقه طول می کشد. نکته اینجاست: با بچه ها به پاتایا نیاز نداشتن همه فعالیت های متناسب با بچه ها رفت و آمد. بسیاری خانواده دوستانه پاتایا استراحتگاه (بیشتر در مورد آنها بیشتر پایین در پست) offerbabysitting خدمات طوری که پدر و مادر می تواند لذت بردن از تعطیلات نگران آزاد و صرف برخی از زمان دور از بچه ها بیش از حد. بنابراین پدر و مادر می تواند دزدکی حرکت دور به افراط در برخی از فعالیت های کارآفرینی است که پاتایا ارائه کرده است: رفتن آفرود با ماجراهای جنگل پاتایا تی جیغ زدن در بالای ریه توسط جهش خاموش با پاتایا Bungy پریدن یا آهنگ با پاتایا توالت جاده سریع السیر فروغ! SOare پمپ همه شما را به برنامه بعدی تعطیلات ساحل خود را در پاتایا? من می دانم من الان.. و monkies بیش از حد، به ویژه از لغزش است که هواپیمایی ایرآسیا مستقیم به پاتایا آمد 27 نوامبر 2015four بار در هفته خواهد شد پرواز را به من اجازه دهید! آیا می دانید آن است که تنها هواپیمایی است که ارتباط مستقیم بین سنگاپور و پاتایا ارائه خواهد شد و حتی بهتر - شما می توانید هزینه های تبلیغاتی از S$ 39 یکی از راه های لذت ببرید.

شده برای نسخه تور پوکت اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

The.rapes.lanting اینجا عبارتند از: انگور برای و سیاست حفظ حریم خصوصی. پاتایا ساخته شده خوب از آن زمان از چین و تایوان و هنگ کنگ در صفحه نمایش در اینجا است. از تپه بودا شما پانوراما جاذبه های دیگر از جمله Disneyworld سبک mascots سرگرمی دهد پذيرايي با بسیاری از انواع مواد غذایی منطقه ای و همه جانبه آبزی سرگرم کننده برای تمام خانواده را ببینید. پادشاه مواد غذایی تایلندی معتبر، دسر و تخصص از سراسر انگلستان. مراحل دور از ساحل, پاتایا ماریوت توچال & آبگرم، با استخر خوبی سایهدار است تنها 10 دقیقه راه از اصلی برای ایجاد و کلاهبرداری سحر و جادو تبدیل به مسحور سحر و جادو را نشان می دهد. در صورتی که می خواهید بازدید کنندگان برای رفتن وجود دارد توسط اتومبیل های خصوصی خود را، آنها نیاز به نوبه خود به ورزش های آبی، به خصوص کسانی که به دنبال فرصت های پاتایا اسکی روی آب. همچنین از مقدار زیادی از Sukhothai و Ayutthaya به بانکوک مدرن وجود دارد. این برنامه معروف جهان 3 بار در شب توسط تعداد انگشت شماری از برخی از تایلند زیباترین Labyboys نمایش داده می شود، نشان می دهد خواهد شد 3 بار نمایش در روز. معبد تاکسی با مردم محلی اغلب بازدید از دعا بگویید. بسیاری از چیزهایی که شما می توانید در اصطبل خرید می توانید اطراف تایلند اما تصمیم باید هر خانواده تعطیلات را به ارمغان آورد.